VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Competitieprogramma Eerste klasse C

EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1
23 september
Bennekom - WNC
De Merino's - Sliedrecht
Delta Sports '95 - Woudenberg
DHSC - LRC Leerdam
GJS - Montfoort
GRC-14 - DUNO D.
SVL - DTS Ede

Wedstrijddag 2
30 september
DTS Ede - Delta Sports '95
DUNO D. - SVL
LRC Leerdam - GJS
Montfoort - De Merino's
Sliedrecht - Bennekom
WNC - DHSC
Woudenberg - GRC-14

Wedstrijddag 3
7 oktober
Bennekom - Montfoort
Delta Sports '95 - LRC Leerdam
DHSC - Sliedrecht
DUNO D. - DTS Ede
GJS - De Merino's
GRC-14 - WNC
SVL - Woudenberg

Wedstrijddag 4
14 oktober
De Merino's - Bennekom
DTS Ede - GRC-14
LRC Leerdam - SVL
Montfoort - DHSC
Sliedrecht - GJS
WNC - Delta Sports '95
Woudenberg - DUNO D.

Wedstrijddag 5
21 oktober
Bennekom - GRC-14
De Merino's - SVL
DHSC - Delta Sports '95
LRC Leerdam - DTS Ede
Montfoort - Woudenberg
Sliedrecht - DUNO D.
WNC - GJS

Wedstrijddag 6
28 oktober
Delta Sports '95 - De Merino's
DHSC - Bennekom
DTS Ede - Sliedrecht
DUNO D. - WNC
GJS - Woudenberg
GRC-14 - LRC Leerdam
SVL - Montfoort

Wedstrijddag 7
4 november
Bennekom - GJS
De Merino's - DHSC
LRC Leerdam - DUNO D.
Montfoort - GRC-14
Sliedrecht - Delta Sports '95
WNC - SVL
Woudenberg - DTS Ede

Wedstrijddag 8
18 november
Delta Sports '95 - Bennekom
DTS Ede - WNC
DUNO D. - Montfoort
GJS - DHSC
GRC-14 - De Merino's
SVL - Sliedrecht
Woudenberg - LRC Leerdam

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 9
25 november
Bennekom - SVL
De Merino's - DUNO D.
DHSC - GRC-14
GJS - Delta Sports '95
Montfoort - DTS Ede
Sliedrecht - Woudenberg
WNC - LRC Leerdam

Wedstrijddag 10
2 december
Delta Sports '95 - Montfoort
DTS Ede - De Merino's
DUNO D. - Bennekom
GRC-14 - GJS
LRC Leerdam - Sliedrecht
SVL - DHSC
Woudenberg - WNC

Wedstrijddag 11
9 december
Bennekom - DTS Ede
De Merino's - Woudenberg
Delta Sports '95 - GRC-14
DHSC - DUNO D.
GJS - SVL
Montfoort - LRC Leerdam
Sliedrecht - WNC

Wedstrijddag 12
16 december
DTS Ede - DHSC
DUNO D. - GJS
GRC-14 - Sliedrecht
LRC Leerdam - De Merino's
SVL - Delta Sports '95
WNC - Montfoort
Woudenberg - Bennekom

Wedstrijddag 13
27 januari
Bennekom - LRC Leerdam
De Merino's - WNC
Delta Sports '95 - DUNO D.
DHSC - Woudenberg
GJS - DTS Ede
Montfoort - Sliedrecht
SVL - GRC-14

Wedstrijddag 14
3 februari
DTS Ede - SVL
DUNO D. - GRC-14
LRC Leerdam - DHSC
Montfoort - GJS
Sliedrecht - De Merino's
WNC - Bennekom
Woudenberg - Delta Sports '95

Wedstrijddag 15
24 februari
Bennekom - De Merino's
Delta Sports '95 - WNC
DHSC - Montfoort
DUNO D. - Woudenberg
GJS - Sliedrecht
GRC-14 - DTS Ede
SVL - LRC Leerdam

Wedstrijddag 16
3 maart
De Merino's - GJS
DTS Ede - DUNO D.
LRC Leerdam - Delta Sports '95
Montfoort - Bennekom
Sliedrecht - DHSC
WNC - GRC-14
Woudenberg - SVL

Wedstrijddag 17
10 maart
Delta Sports '95 - Sliedrecht
DHSC - De Merino's
DTS Ede - Woudenberg
DUNO D. - LRC Leerdam
GJS - Bennekom
GRC-14 - Montfoort
SVL - WNC

DERDE PERIODE


Wedstrijddag 18
17 maart
Bennekom - DHSC
De Merino's - Delta Sports '95
LRC Leerdam - GRC-14
Montfoort - SVL
Sliedrecht - DTS Ede
WNC - DUNO D.
Woudenberg - GJS

Wedstrijddag 19
24 maart
Delta Sports '95 - DHSC
DTS Ede - LRC Leerdam
DUNO D. - Sliedrecht
GJS - WNC
GRC-14 - Bennekom
SVL - De Merino's
Woudenberg - Montfoort

Wedstrijddag 20
31 maart
Bennekom - Delta Sports '95
De Merino's - GRC-14
DHSC - GJS
LRC Leerdam - Woudenberg
Montfoort - DUNO D.
Sliedrecht - SVL
WNC - DTS Ede

Wedstrijddag 21
7 april
Bennekom - Sliedrecht
De Merino's - Montfoort
Delta Sports '95 - DTS Ede
DHSC - WNC
GJS - LRC Leerdam
GRC-14 - Woudenberg
SVL - DUNO D.

Wedstrijddag 22
14 april
DTS Ede - GJS
DUNO D. - Delta Sports '95
GRC-14 - SVL
LRC Leerdam - Bennekom
Sliedrecht - Montfoort
WNC - De Merino's
Woudenberg - DHSC

Wedstrijddag 23
21 april
Bennekom - DUNO D.
De Merino's - DTS Ede
DHSC - SVL
GJS - GRC-14
Montfoort - Delta Sports '95
Sliedrecht - LRC Leerdam
WNC - Woudenberg

Wedstrijddag 24
12 mei
Delta Sports '95 - GJS
DTS Ede - Montfoort
DUNO D. - De Merino's
GRC-14 - DHSC
LRC Leerdam - WNC
SVL - Bennekom
Woudenberg - Sliedrecht

Wedstrijddag 25
19 mei
Bennekom - Woudenberg
De Merino's - LRC Leerdam
Delta Sports '95 - SVL
DHSC - DTS Ede
GJS - DUNO D.
Montfoort - WNC
Sliedrecht - GRC-14

Wedstrijddag 26
26 mei
DTS Ede - Bennekom
DUNO D. - DHSC
GRC-14 - Delta Sports '95
LRC Leerdam - Montfoort
SVL - GJS
WNC - Sliedrecht
Woudenberg - De Merino's

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2