VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Competitieprogramma Eerste klasse B

EERSTE PERIODE


Wedstrijddag 1
23 september
DCV - Bruse Boys
Deltasport - VVGZ
Heerjansdam - Kloetinge
Nieuw Lekkerland - SC Feyenoord
Nieuwenhoorn - Brielle
Oude Maas - Oranje Wit
SHO - Heinenoord

Wedstrijddag 2
30 september
Brielle - Nieuw Lekkerland
Bruse Boys - Heerjansdam
Heinenoord - Nieuwenhoorn
Kloetinge - Oude Maas
Oranje Wit - DCV
SC Feyenoord - Deltasport
VVGZ - SHO

Wedstrijddag 3
7 oktober
DCV - Brielle
Heerjansdam - Heinenoord
Kloetinge - Oranje Wit
Nieuw Lekkerland - Deltasport
Nieuwenhoorn - VVGZ
Oude Maas - Bruse Boys
SHO - SC Feyenoord

Wedstrijddag 4
14 oktober
Brielle - Oude Maas
Bruse Boys - Kloetinge
Deltasport - SHO
Heinenoord - DCV
Oranje Wit - Heerjansdam
SC Feyenoord - Nieuwenhoorn
VVGZ - Nieuw Lekkerland

Wedstrijddag 5
21 oktober
Brielle - Oranje Wit
Deltasport - Oude Maas
Heinenoord - Nieuw Lekkerland
Nieuwenhoorn - DCV
SC Feyenoord - Bruse Boys
SHO - Heerjansdam
VVGZ - Kloetinge

Wedstrijddag 6
28 oktober
DCV - Deltasport
Heerjansdam - Brielle
Kloetinge - Heinenoord
Nieuw Lekkerland - Bruse Boys
Nieuwenhoorn - SHO
Oranje Wit - VVGZ
Oude Maas - SC Feyenoord

Wedstrijddag 7
4 november
Brielle - Kloetinge
Bruse Boys - Oranje Wit
Deltasport - Nieuwenhoorn
Heinenoord - Oude Maas
SC Feyenoord - Heerjansdam
SHO - Nieuw Lekkerland
VVGZ - DCV

Wedstrijddag 8
18 november
Bruse Boys - Brielle
DCV - SHO
Heerjansdam - Deltasport
Kloetinge - SC Feyenoord
Nieuw Lekkerland - Nieuwenhoorn
Oranje Wit - Heinenoord
Oude Maas - VVGZ

TWEEDE PERIODE


Wedstrijddag 9
25 november
Deltasport - Kloetinge
Heinenoord - Brielle
Nieuw Lekkerland - DCV
Nieuwenhoorn - Heerjansdam
SC Feyenoord - Oranje Wit
SHO - Oude Maas
VVGZ - Bruse Boys

Wedstrijddag 10
2 december
Brielle - VVGZ
Bruse Boys - Heinenoord
DCV - SC Feyenoord
Heerjansdam - Nieuw Lekkerland
Kloetinge - SHO
Oranje Wit - Deltasport
Oude Maas - Nieuwenhoorn

Wedstrijddag 11
9 december
DCV - Heerjansdam
Deltasport - Bruse Boys
Nieuw Lekkerland - Oude Maas
Nieuwenhoorn - Kloetinge
SC Feyenoord - Brielle
SHO - Oranje Wit
VVGZ - Heinenoord

Wedstrijddag 12
16 december
Brielle - Deltasport
Bruse Boys - SHO
Heerjansdam - VVGZ
Heinenoord - SC Feyenoord
Kloetinge - Nieuw Lekkerland
Oranje Wit - Nieuwenhoorn
Oude Maas - DCV

Wedstrijddag 13
27 januari
DCV - Kloetinge
Deltasport - Heinenoord
Nieuw Lekkerland - Oranje Wit
Nieuwenhoorn - Bruse Boys
Oude Maas - Heerjansdam
SC Feyenoord - VVGZ
SHO - Brielle

Wedstrijddag 14
3 februari
Brielle - Nieuwenhoorn
Bruse Boys - DCV
Heinenoord - SHO
Kloetinge - Heerjansdam
Oranje Wit - Oude Maas
SC Feyenoord - Nieuw Lekkerland
VVGZ - Deltasport

Wedstrijddag 15
10 februari
DCV - Heinenoord
Heerjansdam - Oranje Wit
Kloetinge - Bruse Boys
Nieuw Lekkerland - VVGZ
Nieuwenhoorn - SC Feyenoord
Oude Maas - Brielle
SHO - Deltasport

Wedstrijddag 16
17 februari
Brielle - DCV
Bruse Boys - Oude Maas
Deltasport - Nieuw Lekkerland
Heinenoord - Heerjansdam
Oranje Wit - Kloetinge
SC Feyenoord - SHO
VVGZ - Nieuwenhoorn

Wedstrijddag 17
10 maart
DCV - VVGZ
Heerjansdam - SC Feyenoord
Kloetinge - Brielle
Nieuw Lekkerland - SHO
Nieuwenhoorn - Deltasport
Oranje Wit - Bruse Boys
Oude Maas - Heinenoord

DERDE PERIODE


Wedstrijddag 18
17 maart
Brielle - Heerjansdam
Bruse Boys - Nieuw Lekkerland
Deltasport - DCV
Heinenoord - Kloetinge
SC Feyenoord - Oude Maas
SHO - Nieuwenhoorn
VVGZ - Oranje Wit

Wedstrijddag 19
24 maart
Bruse Boys - SC Feyenoord
DCV - Nieuwenhoorn
Heerjansdam - SHO
Kloetinge - VVGZ
Nieuw Lekkerland - Heinenoord
Oranje Wit - Brielle
Oude Maas - Deltasport

Wedstrijddag 20
31 maart
Brielle - Bruse Boys
Deltasport - Heerjansdam
Heinenoord - Oranje Wit
Nieuwenhoorn - Nieuw Lekkerland
SC Feyenoord - Kloetinge
SHO - DCV
VVGZ - Oude Maas

Wedstrijddag 21
7 april
DCV - Oranje Wit
Deltasport - SC Feyenoord
Heerjansdam - Bruse Boys
Nieuw Lekkerland - Brielle
Nieuwenhoorn - Heinenoord
Oude Maas - Kloetinge
SHO - VVGZ

Wedstrijddag 22
14 april
Brielle - SHO
Bruse Boys - Nieuwenhoorn
Heerjansdam - Oude Maas
Heinenoord - Deltasport
Kloetinge - DCV
Oranje Wit - Nieuw Lekkerland
VVGZ - SC Feyenoord

Wedstrijddag 23
21 april
Deltasport - Oranje Wit
Heinenoord - Bruse Boys
Nieuw Lekkerland - Heerjansdam
Nieuwenhoorn - Oude Maas
SC Feyenoord - DCV
SHO - Kloetinge
VVGZ - Brielle

Wedstrijddag 24
12 mei
Brielle - Heinenoord
Bruse Boys - VVGZ
DCV - Nieuw Lekkerland
Heerjansdam - Nieuwenhoorn
Kloetinge - Deltasport
Oranje Wit - SC Feyenoord
Oude Maas - SHO

Wedstrijddag 25
19 mei
DCV - Oude Maas
Deltasport - Brielle
Nieuw Lekkerland - Kloetinge
Nieuwenhoorn - Oranje Wit
SC Feyenoord - Heinenoord
SHO - Bruse Boys
VVGZ - Heerjansdam

Wedstrijddag 26
26 mei
Brielle - SC Feyenoord
Bruse Boys - Deltasport
Heerjansdam - DCV
Heinenoord - VVGZ
Kloetinge - Nieuwenhoorn
Oranje Wit - SHO
Oude Maas - Nieuw Lekkerland

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2