VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Oefenwedstrijden

 

PROGRAMMA

dinsdag 26 september
SVW - Oranje Wit 20.00

donderdag 5 oktober
EFC '58 - Reaal Dronten 20.00

zaterdag 20 januari
Montfoort - FC Uitgeest 14.30

UITSLAGEN

dinsdag 19 september
DETO Twenterand - Victoria '28 0-3
VOC - FC 's-Gravenzande 1-6

zaterdag 16 september
Montfoort - ASWH 2-2

dinsdag 12 september
ASWH - SC Feyenoord 5-0
Berkel - RVC '33 3-2
Go Ahead Kampen - Lelystad '67 2-4
Nieuwerkerk - Montfoort 3-3
Roda '46 - Hierden 0-3
SVZW - Bon Boys 2-1
Winsum - GVAV Rapiditas 10-1
Woudenberg - CSW 2-5

dinsdag 5 september
Benschop - Vriendenschaar 1-2
BWO - SVZW 0-3
De Merino's - VRC 4-0
FC Delta Sports '95 - Roda '46 1-1
Flevo Boys - Lelystad '67 2-1
Hatto Heim - Reaal Dronten 5-0
Hulshorst - BAS 4-2
JSV Nieuwegein - Zeeburgia (zo) 0-2
Montfoort - CJVV 5-4
Quick Boys - SJC 6-1
SKV - Jonathan 2-1
Spartanen - Zwaluwen '30 4-4
SVC '08 - Berkel 6-0
Westlandia (za) - Lyra 5-0

zaterdag 2 september
Zwaluwen '30 - ASC Dalfsen 3-2

dinsdag 29 augustus
ASV Dronten - Unicum 5-1
Bennekom - De Merino's 1-0
Berkel - Capelle 2 2-5
Deltasport - Heerjansdam 1-1
DETO Twenterand - Excelsior '31 1-4
DTS Ede - VRC 5-0
Forum Sport - VELO 5-1
HVC '10 - Hellevoetsluis 2-2
KHC - Lelystad '67 0-2
Longa '30 - AZSV 4-2
Montfoort - FC Breukelen 0-1
Nivo Sparta - FC Delta Sports '95 1-1
Nunspeet - Hatto Heim 1-1
Reaal Dronten - Lelystad '67 2 2-0
Roda Boys/Bommelerwaard - GRC-14 0-3
SVZW - De Zweef 3-0
WHC - DUNO D. 1-3
WNC - JSV Nieuwegein 1-0
WV-HEDW - Roda '46 1-2
Zwaluwen '11 - Jonathan 3-3

zaterdag 26 augustus
Alphense Boys - Argon 3-6
Benschop - Pelikaan 2-1
Berkel - Be Fair 1-0
CSV Apeldoorn - ASV Dronten 4-2
DFS - Umm Salal (Qatar) 1-2
Eemdijk - Marken 5-1
FC Delta Sports '95 - GJS 3-0
FC Rijnvogels - Berkum 5-1
Go Ahead Kampen - De Merino's 1-3
Heerjansdam - IFC (za) 3-2
Huizen - Smitshoek 0-1
HZVV - Hoogeveen (zo) 3-0
IFC (zo) - XerxesDZB 1-2
Jodan Boys - Olympia 3-2
JSV Nieuwegein - GCR-14 2-1
OZC Ommen - Olympia '28 4-1
Roda '46 - FC De Bilt 1-1
SDC Putten - Nunspeet 2-1
SVI - DOS Kampen 1-3
SVL - Sparta Nijkerk 2-6
Swift '64 - Zeeburgia (zo) 1-5
Urk - Lelystad '67 4-1
Valleivogels - Woudenberg 3-1
VSCO '61 - WVF 4-1
Westlandia (za) - DSO 4-3
Wilhelmus - Forum Sport 0-2
Zuidvogels - Fortuna Wormerveer 2-1
Zwolsche Boys - Be Quick '28 2-0

vrijdag 25 augustus
DETO Twenterand - NSC Nijkerk 1-2
Hoek - Westkapelle (B) 0-0

donderdag 24 augustus
Be Quick '28 - DOS Kampen 2-0

woensdag 23 augustus
FC Abcoude - FC Breukelen 2-3
HZVV - Germanicus 6-0
VSCO '61 - Zwolsche Boys 0-2

dinsdag 22 augustus
AZSV - RKZVC 0-1
Berkum - d'Olde Veste '54 6-1
DTS Ede - NSC Nijkerk 0-1
Eemdijk - Roda '46 1-1
EFC '58 - ASV Dronten 1-6
Elburger SC - Nunspeet 2-3
FC 's-Gravenzande - XerxesDZB 1-3
FC De Bilt - FC Delta Sports '95 2-1
FC Rijnvogels - HFC EDO 5-0
Huizen - Leonidas 5-2
Lelystad '67 - Swift '64 1-4
RKAVV - Forum Sport 0-4
SC Woezik - DUNO D. 1-2
SDV Barneveld - Zuidvogels 2-1
Sportlust '46 - Argon 1-3
Urk - Zeeburgia (zo) 1-2
VVZ '49 - SO Soest 2-5

zaterdag 19 augustus
Achilles Veen - GVVV 1-3
Barendrecht - Jodan Boys 1-0
Bennekom - Hillegom 0-0
Berkel - CVC Reeuwijk 2-1
Berkum - MSC 0-3
Capelle 2 - Heerjansdam 0-2
Columbia - CSV Apeldoorn 0-4
De Merino's - SWZ Boso Sneek 3-1
De Treffers - Umm Salal 1-0
DETO Twenterand - De Zweef 3-1
Eemdijk - Argon 3-0
Elspeet - Hattem 4-3
Excelsior Maassluis - Zuidvogels 3-0
Flevo Boys - Jong Almere City FC 0-7
Huizen - Katwijk 2-2
HVC '10 - FC 's-Gravenzande 0-4
HZVV - Excelsior '31 1-1
HZVV - Rohda Raalte 0-0
HZVV - SVZW 1-0
IFC (za) - WNC 1-3
IJVV - ASV Dronten 1-2
Jong FC Volendam - FC Rijnvogels 3-2
Kozakken Boys - Heinenoord 5-1
Kozakken Boys - RKC Waalwijk 1-1
Lelystad '67 - Zwart Wit '63 2-1
NEC Delfzijl - Sportlust '46 2-5
Nieuwleusen - OZC Ommen 0-1
Noordwijk - HBS 4-0
NSC Nijkerk - Nunspeet 2-1
ODIN '59 - FC Lisse 1-2
RVVH - ARC 1-1
SC Genemuiden - DUNO D. 4-1
Smitshoek - SC Feyenoord 0-0
Spijkenisse - Jong Sparta 1-1
SteDoCo - Leonidas 4-0
SV Bedum - Grijpskerk 3-0
SVI - Zwolsche Boys 3-0
SVL - Valleivogels 1-4
Urk - ONS Sneek 3-0
VSCO '61 - DOS Kampen 1-2
VVSB - Legmeervogels 5-0
Westlandia (za) - Honselersdijk 3-1
Winsum - GRC Groningen 3-1
WV-HEDW - AFC (za) 1-2
WVF - Be Quick '28 3-1
XerxesDZB - Sliedrecht 4-2
IJsselmeervogels - Nootdorp 3-0

vrijdag 18 augustus
HZVV - Ruinerwold 6-0

woensdag 16 augustus
CSV Apeldoorn - WSV 2-1
Victoria Boys - CSV Apeldoorn 1-9

dinsdag 15 augustus
ACV - Jong SC Heerenveen 4-1
Ajax - Alphense Boys 4-1
Argon - ADO '20 0-6
ASWH - Rijnsburgse Boys 2-1
Barendrecht - Jong RKC Waalwijk 3-0
Capelle - SC Feyenoord 1-3
De Dijk - Jong Almere City FC 3-4
De Treffers - JVC Cuijk 4-1
DFS - Tricht 7-2
DOVO - Al Khor (Qatar) 1-1
DVS '33 Ermelo - Berkum 7-2
Eemdijk - IJsselmeervogels 1-1
FC Lisse - Jodan Boys 2-1
GRC-14 - Achilles Veen 2-5
Hercules - GVVV 2-2
Houten - FC Lienden 0-8
HZVV - Jong De Graafschap 1-1
HZVV - Rohda Raalte 0-0
Koninklijke HFC - Jong FC Volendam 0-0
NSC Nijkerk - DHSC 1-4
Renswoude - VVOG 0-6
SDC Putten - Magreb '90 2-1
SDOUC - AZSV 0-4
Smitshoek - Heerjansdam 7-1
Spakenburg - AFC 1-0
Staphorst - Harkemase Boys 1-0
SteDoCo - Sliedrecht 0-1
Ter Leede - FC Boshuizen 8-1
VVSB - FC Rijnvogels 0-1
XerxesDZB (za) - Rijsoord 3-1
Zuidvogels - FC Abcoude 1-2
Zwaluwen - SVC '08 7-2

maandag 14 augustus
Albatross - CSV Apeldoorn 0-6

zondag 13 augustus
De Treffers - Silvolde 4-1

zaterdag 12 augustus
ACV - Be Quick 1887 5-2
AFC (za) - AMVJ 6-1
ARC - Swift 2-2
ASWH - Al Khor (Qatar) 1-0
Barendrecht - Capelle 0-2
Berkum - VV Heerenveen 4-0
CSV Apeldoorn - SDV Barneveld 1-0
DFS - SVL 8-1
DHSC - AZSV 6-2
Eemdijk - Nootdorp 3-0
FC Breukelen - De Meern (za) 2-0
FC Lisse - Magreb '90 5-0
GRC-14 - Wilhelmina '26 1-2
GVVV - SC Genemuiden 2-3
Harkemase Boys - Flevo Boys 2-0
HBS - Excelsior Maassluis 0-5
Heerjansdam - Excelsior Maassluis 2 2-1
Hercules - Quick Boys 1-3
HHC Hardenberg - Quick '20 5-2
Huizen - Urk 0-2
HZVV - HHC Hardenberg 2 6-1
Jodan Boys - Jong Sparta 2-4
Jong Almere City FC - Argon 1-1
Jong FC Groningen - Jong FC Twente 0-1
Jong NEC - Koninklijke HFC 1-2
Jong Vitesse - DUNO D. 3-1
Kozakken Boys - SteDoCo 4-0
Leonidas - Barendrecht 4-1
Loosdrecht - NSC Nijkerk 1-2
Montfoort - DOVO 3-2
Noordwijk - SJC 4-0
ONS Sneek - Jong SC Cambuur 0-4
Rijsoord - RVVH 0-1
Scheveningen - TEC 0-2
SDC Putten - DVS '33 Ermelo 0-5
Smitshoek - Zwarte Pijl 11-0
Sparta Nijkerk - Spakenburg 2-1
Sparta Nijkerk 2 - ASC Nieuwland 2-0
Spijkenisse - FC 's-Gravenzande 3-1
Staphorst - Achilles 1894 5-2
Telstar - Rijnsburgse Boys 1-0
Ter Leede - Quick 1-0
Unitas - Zuidvogels 2-0
Valleivogels - VVZ '49 5-0
VVOG - Ajax 2-1
VVSB - Alphense Boys 4-0
IJsselmeervogels - De Dijk 0-1
Zwaluwen - Sparta (am) 0-2

vrijdag 11 augustus
ODIN '59 - ADO '20 1-0

woensdag 9 augustus
Achilles 1894 - HZVV 1-3
Ajax - Urk 1-1
De Graafschap - Achilles '29 4-2
Hoek - FC Dordrecht 2-2
Jong Almere City FC - Jong FC Volendam 2-3
RVVH - Bolnes 3-0
SC Oranje - DUNO D. 0-8
Spakenburg - De Dijk 2-1
VVOG - Huizen 2-1

dinsdag 8 augustus
Argon - JOS/Watergraafsmeer 4-2
ASWH - Halsteren 1-1
De Bataven - AZSV 0-1
De Treffers - Al Jazira 2-3
DHSC - Nieuwerkerk 4-0
DOVO - NSC Nijkerk 4-0
DVS '33 Ermelo - CSV Apeldoorn 2-1
Excelsior '31 - Jong Go Ahead Eagles 1-2
Excelsior Maassluis - Nootdorp 3-1
FC 's-Gravenzande - Leonidas (zo) 3-2
FC Rijnvogels - Quick 1-1
FZO - FC Lienden 1-11
GVVV - OFC 3-2
Jong ADO Den Haag - FC Lisse 4-1
Kozakken Boys - Dongen 3-0
Noordwijk - Katwijk 1-1
Quick Boys - Barendrecht 1-4
SC Genemuiden - Jong SC Cambuur 1-0
Scheveningen - Westlandia 1-1
SDC Putten - SDV Barneveld 0-3
Slikkerveer - Rijsoord 1-4
SteDoCo - Jong FC Den Bosch 2-0
SWZ Sneek - ONS Sneek 0-3
Ter Leede - De Dijk 4-1
UDI '19 - Achilles Veen 3-1
IJsselmeervogels - Sparta Nijkerk 1-1
Zwaluwen - DHC 6-0

zaterdag 5 augustus
Ajax - Jong FC Volendam 1-2
Argon - Magreb '90 3-2
Barendrecht - Smitshoek 2-0
Chevremont - Zuidvogels 4-4
De Dijk - FC Volendam 0-4
De Treffers - FC Oss 0-1
DFS - Unitas 1-0
DOVO - Heinenoord 3-0
DVS '33 Ermelo - SC Genemuiden 1-2
Excelsior Maassluis - Spijkenisse 2-1
FC Breukelen - ACV 1-1
FC Lienden - FC Den Bosch 1-3
FC Lisse - Swift 2-3
FC Rijnvogels - Koninklijke HFC 2-2
HHC Hardenberg - Jong FC Groningen 4-4
Hoek - SK Deinze (B) 1-1
HSC '21 - CSV Apeldoorn 5-2
Jodan Boys - Capelle 1-2
Katwijk - Ter Leede 4-2
NSC Nijkerk - Hierden 2-2
OJC Rosmalen - TEC 0-2
Oranje Wit - GSC/ODS 8-0
Quick Boys - Kozakken Boys 1-0
Rijnsburgse Boys - Noordwijk 4-2
RVVH - Halsteren 2-1
Scheveningen - SJC 5-2
Sneek Wit Zwart - IJsselmeervogels 1-4
Spakenburg - Eemdijk 1-0
Staphorst - HZVV 1-1
SVC '08 - RKAVV 2-2
Urk - Jong Almere City FC 0-3
VC Vlissingen - GVVV 2-1
VVOG - ODIN '59 1-2
VVSB - RKC Waalwijk 1-1
Westlandia - ASWH 3-3
Zwaluwen - GOES 1-2

vrijdag 4 augustus
Achilles '29 - Fortuna Sittard 1-1
SDC Putten - Huizen 3-1

donderdag 3 augustus
DHSC - HHC Hardenberg 1-0
Katwijk - Jong Ajax 1-2

woensdag 2 augustus
De Treffers - Gemert 3-1
Hierden - VVOG 1-6
Hoek - Sint Gilles Waas (B) 2-0
NSC Nijkerk - FC Horst 3-0
Zwaluwen - IFC 4-1

dinsdag 1 augustus
Achilles '29 - Leonidas 4-1
Ajax - Volendam 1-2
ASWH - Nootdorp 9-1
DOVO - IJsselmeervogels 3-1
FC Lienden - Jong NEC 2-4
GVVV - Jong Willem II 0-0
Hercules - Barendrecht 0-1
Huizen - Magreb '90 1-4
Katwijk - SJC 1-1
ODIN '59 - Koninklijke HFC 0-3
Quick Boys - Excelsior Maassluis 0-2
Spakenburg - SDC Putten 1-0
SteDoCo - Jong RKC Waalwijk 1-1
TEC - Al Ahli (Dubai) 3-1
Ter Leede - Rijnsburgse Boys 1-0

zaterdag 29 juli
Achilles Veen - Unitas (zo) 2-1
ASWH - ADO Den Haag 3-1
Barendrecht - OJC Rosmalen 5-2
CSV Apeldoorn - Huizen 0-3
DOVO - Jong NEC 2-4
Excelsior Maassluis - Noordwijk 1-1
Hercules - Argon 3-0
Jong PEC Zwolle - HHC Hardenberg 2-3
Koninklijke HFC - Quick Boys 1-2
Kozakken Boys - Jong FC Volendam 0-0
ODIN '59 - AFC 2-2
PSV - De Treffers 4-0
Rijnsburgse Boys - VVSB 0-1
Spakenburg - De Meern 3-1
Sparta Nijkerk - DHSC 0-1
SteDoCo - VC Vlissingen 0-1
Telstar - Achilles '29 3-1
Ter Leede - Magreb '90 0-0
IJsselmeervogels - Spijkenisse 7-3

woensdag 26 juli
Philippine - Hoek 1-3

dinsdag 25 juli
Koninklijke HFC - Ter Leede 3-0
SteDoCo - Magreb '90 1-0

zaterdag 22 juli
Argon - De Meern (zo) 0-0
DVS '33 Ermelo - Eendracht Termien (B) 3-1
HHC Hardenberg - Rijnsburgse Boys 2-4
Hoek - SC Blankenberge (B) 5-0
Quick Boys - AFC 1-1

CLUBS

Achilles '29  
Achilles Veen  
ACV  
AFC  
Ajax  
Argon  
ASWH  
AZSV  
Barendrecht  
Berkum  
Capelle  
CSV Apeldoorn  
De Dijk  
De Treffers  
DFS  
DOVO  
DVS '33 Ermelo  
Eemdijk  
Excelsior '31  
Excelsior Maassluis  
FC 's-Gravenzande  
FC Lienden  
FC Lisse  
FC Rijnvogels  
GVVV  
Harkemase Boys  
HHC Hardenberg  
Hoek  
Huizen  
HZVV  
Jodan Boys  
Jong Almere City FC  
Jong FC Groningen  
Jong FC Twente  
Jong FC Volendam  
Jong Sparta  
Katwijk  
Koninklijke HFC  
Kozakken Boys  
Magreb '90  
Noordwijk  
Nootdorp  
NSC Nijkerk  
ODIN '59  
ONS Sneek  
Quick Boys  
Rijnsburgse Boys  
Rijsoord  
RVVH  
SC Genemuiden  
Scheveningen  
SDC Putten  
Smitshoek  
Spakenburg  
Sparta Nijkerk  
Spijkenisse  
Staphorst  
SteDoCo  
Swift  
TEC  
Ter Leede  
Urk  
VVOG  
VVSB  
IJsselmeervogels  
Zuidvogels  
Zwaluwen  

VERANTWOORDING

De verantwoordelijkheid voor de juistheid van deze gegevens ligt bij degene die de oefenwedstrijd heeft ingevoerd. Voetbal op Zaterdag zal, zo zij al de mogelijkheid heeft, de juistheid van de aangekondigde oefenwedstrijden niet controleren. Vanzelfsprekend staat Voetbal op Zaterdag daarom dan ook niet in voor de juistheid van de op deze pagina getoonde gegevens.

INVOEREN

Geef hier een oefenwedstrijd van uw club op, of geef de uitslag van de wedstrijd.
Tenminste één team dient een zaterdag standaardelftal te zijn.
Schaduwwedstrijden worden niet geplaatst!

Datum:   (DD-MM-JJJJ)
Aanvang:   (UU:MM)
Wedstrijd: 
Uitslag: 
Opm.: 

Verstuur de wedstrijd slechts één keer. De wedstrijd zal zo snel mogelijk door de redactie worden geplaatst.
Stuur voor wijzigingen of andere mededelingen een email naar redactie@voetbalopzaterdag.com.
 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2