VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Berichten

17.16
Penaltyserie FC Lisse - Hoek onder het vergrootglas
00.19
Swift schrijft historie op absolute topavond
20-09
KNVB-beker: SWIFT ELIMINEERT BEKERHOUDER
20-09
Rooie dag in de Tweede divisie
19-09
KNVB-beker: GVVV en Kozakken Boys zijn door
17-09
Willem Leushuis geeft Vogels zelfbewustzijn terug
16-09
Tweede divisie: IJsselmeervogels eindelijk in de plus tegen HHC Hardenberg
16-09
Derde divisie: VVOG gaat onverstoorbaar verder
16-09
Hoofdklasse A: Noordwijk klimt naar koppositie
16-09
Hoofdklasse B: Berkum en AZSV samen op kop
15-09
FC Lisse - Katwijk afgelast
15-09
Wie gaat vertellen dat-ie wil promoveren?
13-09
Minder publiek in de Derde divisie
10-09
Katwijk heeft hulp nodig van GVVV
10-09
Quick Boys laat DOVO zien hoe het moet
09-09
Tweede divisie: HHC Hardenberg wint na 0-3 achterstand
09-09
Derde divisie: VVOG leidt uitdunnende kopgroep
09-09
Hoofdklasse A: Drie ploegen nog zonder puntverlies
09-09
Hoofdklasse B: Genemuiden ongenaakbaar tegen Urk
09-09
Rijnsburgse Boys - AFC afgelast
09-09
KNVB maakt promotieplicht bespreekbaar
08-09
Dubbelclash Katwijk - Veenendaal
06-09
Het is gelijk goed raak met geel en rood
03-09
Verbijstering over rood voor Martin van Eeuwijk
03-09
Spijkenisse verloochent de eigen visie niet
03-09
AFC hoopt dat Noordwijk wel een topteam is
02-09
Tweede divisie: Katwijk, Lienden en De Dijk winnen weer
02-09
Derde divisie: Niemand meer met de volle winst
02-09
Hoofdklasse A: Doelpuntenfestijn bij Hoek - Smitshoek
02-09
Hoofdklasse B: Sparta Nijkerk is goed bezig
01-09
Veerkracht altijd een kwaliteit van FC Lisse
30-08
Oeps, de eerste cijfers
27-08
IJsselmeervogels maakt iets goed
27-08
Snelle introductieles voor Rijnsburgse Boys
27-08
Spakenburg komt lekker weg bij ASWH
27-08
ONS Sneek legt het af tegen ODIN '59
26-08
KNVB-bekerloting: Scheveningen - Ajax, SDC Putten - PSV
26-08
Tweede divisie: IJsselmeervogels pakt bonuspunten
26-08
Derde divisie: VVOG haalt uit tegen Scheveningen
26-08
KNVB-beker: SC Genemuiden als laatste naar hoofdtoernooi
26-08
IJsselmeervogels haalt Willem Leushuis terug
25-08
Het gaat beginnen
24-08
FC Lisse bekert door dankzij 'Krul' wissel
23-08
KNVB-beker: Exit IJsselmeervogels in Noordwijk
23-08
Jong Harkemase Boys nog geen baas in eigen huis
22-08
KNVB-beker: Barendrecht met moeite langs VVOG
19-08
KNVB-beker: Quick Boys, Hoek en Rijnsburgse Boys naar hoofdtoernooi
17-08
Sandor van der Heide verlaat IJsselmeervogels
16-08
Kan ONS Sneek van start op eigen veld?
04-08
Gele kaartenregeling versoepeld
12-07
Derde divisie: Magreb '90 ruilt met Jong Vitesse
09-07
KNVB: doormodderen of ingrijpen?
05-07
Tweede divisie begint met een kraker:
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
01-07
KNVB-beker: Interessante ontmoetingen geloot
28-06
KNVB zwicht voor topamateurs, nog geen extra instroom
24-06
Clubs beginnen KNVB zat te worden
21-06
Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi
20-06
Niek Oosterlee volgt John de Wolf op bij GVVV
13-06
Spakenburg weekt John de Wolf los bij GVVV
10-06
Zeist is aan zet en moet op zoek naar wijsheid
04-06
DOVO is eindelijk terug bij de grote jongens
04-06
ODIN '59 veel strijd en een gelukkige afloop
03-06
Derde divisie: Eindelijk promotie voor DOVO;
ODIN '59 handhaaft zich
03-06
Hoofdklasse: Flevo Boys en Oranje Nassau degraderen;
Nootdorp en Zuidvogels promovendi
02-06
Hoe zwaar is het allerlaatste loodje?
28-05
Feest in Rijnsburg, Spakenburg in mineur
28-05
FC Lisse koelbloediger dan Harkemase Boys
28-05
DOVO zet SteDoCo bovenaan de trap
28-05
Ter Leede en ODIN '59 op fifty-fifty
27-05
Tweede divisie: Spakenburg degradeert;
FC Lisse en Rijnsburgse Boys promoveren
27-05
Derde divisie: DOVO met één been in de Derde divisie
27-05
Hoofdklasse: Smitshoek is er bijna
26-05
Apotheose, jongensboek, finale, helpers weg
24-05
Rijnsburgse Boys leidt 'bij rust' met 2-1
24-05
DOVO in slijtageslag langs Noordwijk
24-05
Harkemase Boys net iets minder moe dan FC Lisse
23-05
Tweede divisie: Harkemase Boys verrast FC Lisse
23-05
Derde divisie: Verlenging teveel voor CSV Apeldoorn en Noordwijk
23-05
Amateurs willen geen beloftenteams
22-05
Beslissingen tweede en derde divise, hoofd- en eerste klasse
22-05
Nacompetitie tweede divisie/derde divisie
22-05
Nacompetitie derde divisie/hoofdklasse
22-05
Nacompetitie hoofdklasse/eerste klasse
22-05
Nacompetitie eerste klasse/tweede klasse
21-05
Spakenburg moet fysiek tot bodem om te overleven
21-05
Rijnsburgse Boys kan ook vlijmscherp zijn
21-05
Harkemase Boys piekt op het juiste moment
20-05
Tweede divisie: Spakenburg nipt langs Hercules;
Harkemase Boys doet UNA degraderen
20-05
Derde divisie: ODIN '59 schakelt Achilles Veen uit
20-05
Beker: Noordwijk, CSV Apeldoorn, Staphorst en Hoek winnen de districtsbeker
19-05
Nacompetitie: ieder voor zich
18-05
Spakenburg houdt hoop na schrik bij Hercules
18-05
Harkemase Boys mist een slopershamer
18-05
Geen beste beurt voor Rijnsburgse Boys
17-05
Tweede divisie: Geweldige remonte van FC Lisse
17-05
DOVO oogt iets frisser dan Noordwijk
17-05
Staphorst tankt vertrouwen
16-05
Derde divisie: De nacompetitie is van start
14-05
IJsselmeervogels pakt de prijs van het collectief
14-05
Wonderverlossing voor HHC Hardenberg

Zevenendertig zaterdagclubs in het KNVB-bekertoernooi


21 juni 2017

Met 37 clubs is het zaterdagvoetbal goed vertegenwoordigd in het toernooi om de KNVB-beker van komend seizoen. Alle clubs uit de Tweede en Derde divisie zijn automatisch geplaatst, waarbij de periodekampioenen van de Tweede divisie de kwalificatieronden mogen overslaan. Naast de clubs uit de divisies hebben zich ook de halve finalisten van de zes districtsbekertoernooien geplaatst.

 

Tweede divisie Derde divisie

Barendrecht

Excelsior Maassluis

FC Lisse

GVVV

HHC Hardenberg

Katwijk

Kozakken Boys

Rijnsburgse Boys
IJsselmeervogels

ACV

ASWH

Capelle

DOVO

DVS '33 Ermelo

Harkemase Boys

ODIN '59

ONS Boso Sneek

Quick Boys

Scheveningen

Spakenburg

Spijkenisse

VVOG

Halve finalisten districtbekertoernooien
West I West II Zuid I Oost Noord
Swift
Altius
Ajax *
Ter Leede
Noordwijk
Zwaluwen *
Hoek DFS
CSV Apeldoorn
Sparta Nijkerk
SDC Putten
SC Genemuiden
d'Olde Veste '54
Staphorst
Buitenpost

 

* Gaan als 'lucky loser' naar het KNVB-bekertoernooi.

 

De clubs die geplaatst hebben via het distictsbekertoernooi en de teams uit de Derde divisie komen uit in de eerste kwalificatieronde. De teams uit de Tweede divisie stromen in bij de tweede kwalificatieronde. De periodewinnaars van de Tweede divisie (waaronder Katwijk en Kozakken Boys) mogen de kwalificatierondes overslaan en beginnen in de eerste ronde.

 

Ronde Speeldata
1e kwalificatieronde 19 augustus
2e kwalificatieronde 23, 26 en 27 augustus
1e ronde 19,20 en 21 september
2e ronde 24, 25 en 26 oktober
achtste finale 19, 20 en 21 december
kwartfinale 30, 31 januari en 1 februari
halve finale 27, 28 februari en 1 maart
finale 22 april

 


 Hits 
 8608 

 

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2