Historie

  • Bekerwinnaars

    2018
    West I:
    SDO
    West II:
    Sportlust '46
    Zuid I:
    Goes
    Zuid II:
    Gemert
    Oost:
    DFS
    Noord:
    Flevo Boys
    2017
    West I:
    Purmersteijn
    West II:
    Noordwijk
    Zuid I:
    Hoek
    Zuid II:
    Blauw Geel '38
    Oost:
    CSV Apeldoorn
    Noord:
    Staphorst
    2016
    West I:
    Magreb '90
    West II:
    Noordwijk
    Zuid I:
    ASWH
    Zuid II:
    Chevremont
    Oost:
    HHC Hardenberg
    Noord:
    Staphorst
    Landelijk:
    Staphorst
    2015
    West I:
    IJsselmeervogels
    West II:
    RKAVV
    Zuid I:
    Hoek
    Zuid II:
    JVC Cuijk
    Oost:
    Excelsior '31
    Noord:
    Harkemase Boys
    Landelijk:
    IJsselmeervogels
    2014
    West I:
    IJsselmeervogels
    West II:
    Capelle
    Zuid I:
    ASWH
    Zuid II:
    JVC Cuijk
    Oost:
    De Bataven
    Noord:
    ONS Boso Sneek
    Landelijk:
    ASWH
    2013
    West I:
    Argon
    West II:
    Capelle
    Zuid I:
    Hoek
    Zuid II:
    Deurne
    Oost:
    De Treffers
    Noord:
    Harkemase Boys
    Landelijk:
    Argon
    2012
    West I:
    FC Chabab
    West II:
    Leonidas
    Zuid I:
    Kozakken Boys
    Zuid II:
    Gemert
    Oost:
    HHC Hardenberg
    Noord:
    SC Genemuiden
    Landelijk:
    Leonidas
    2011
    West I:
    ODIN '59
    West II:
    FC Lisse
    Zuid I:
    UNA
    Zuid II:
    JVC Cuijk
    Oost:
    Achilles '29
    Noord:
    Harkemase Boys
    Landelijk:
    Achilles '29
    2010
    West I:
    DOVO
    West II:
    Voorschoten '97
    Zuid I:
    Dongen
    Zuid II:
    Deurne
    Oost:
    HSC '21
    Noord:
    Sneek Wit Zwart
    Landelijk:
    Dongen
    2009
    West I:
    DOVO
    West II:
    Barendrecht
    Zuid I:
    LRC Leerdam
    Zuid II:
    Groene Ster
    Oost:
    Go-Ahead Kampen
    Noord:
    Harkemase Boys
    Landelijk:
    Barendrecht
    2008
    West I:
    Ajax
    West II:
    Rijnsburgse Boys
    Zuid I:
    Unitas
    Zuid II:
    Gemert
    Oost:
    Achilles '29
    Noord:
    Hoogeveen
    Landelijk:
    Rijnsburgse Boys
    2007
    West I:
    Türkiyemspor
    West II:
    FC Lisse
    Zuid I:
    UNA
    Zuid II:
    Meerssen
    Oost:
    Bennekom
    Noord:
    Harkemase Boys
    Landelijk:
    Türkiyemspor
    2006
    West I:
    GVVV
    West II:
    Rijnsburgse Boys
    Zuid I:
    ASWH
    Zuid II:
    EVV Echt
    Oost:
    WHC
    Noord:
    Harkemase Boys
    Landelijk:
    ASWH
    2005
    West I:
    Ajax
    West II:
    Excelsior Maassluis
    Zuid I:
    Triborgh
    Zuid II:
    Gemert
    Oost:
    HSC '21
    Noord:
    SC Genemuiden
    Landelijk:
    SC Genemuiden
    2004
    West I:
    Sporting Maroc
    West II:
    Ter Leede
    Zuid I:
    DBS
    Zuid II:
    Meerssen
    Oost:
    Bennekom
    Noord:
    Sneek
    Landelijk:
    Ter Leede
    2003
    West I:
    IJsselmeervogels
    West II:
    TONEGIDO
    Zuid I:
    UNA
    Zuid II:
    Eijsden
    Oost:
    VVOG
    Noord:
    SC Genemuiden
    Landelijk:
    TONEGIDO
    2002
    West I:
    FC Hilversum
    West II:
    TONEGIDO
    Zuid I:
    Geldrop
    Zuid II:
    EVV Echt
    Oost:
    De Bataven
    Noord:
    SC Joure
    Landelijk:
    TONEGIDO
    2001
    West I:
    KBV
    West II:
    ADO '20
    West III:
    Kranenburg
    West IV:
    Zwart Wit '28
    Midden:
    FC Utrecht 2
    Zuid I:
    Terneuzen
    Zuid II:
    Panningen
    Oost:
    RKHVV
    Noord:
    Drachtster Boys
    Landelijk:
    ADO '20
    2000
    West I:
    KBV
    West II:
    Hollandia
    West III:
    Scheveningen
    West IV:
    Spijkenisse
    Midden:
    Nijenrodes
    Zuid I:
    OJC Rosmalen
    Zuid II:
    Panningen
    Oost:
    HSC '21
    Noord:
    Achilles 1894
    Landelijk:
    KBV
    1999
    West I:
    Türkiyemspor
    West II:
    ADO '20
    West III:
    VVSB
    West IV:
    Leonidas
    Midden:
    FC Hilversum
    Zuid I:
    Gemert
    Zuid II:
    Eijsden
    Oost:
    Bennekom
    Noord:
    Appingedam
    Landelijk:
    Gemert
    1998
    West I:
    Stormvogels
    West II:
    Hollandia
    West III:
    TONEGIDO
    West IV:
    SC Feyenoord
    Midden:
    Nijenrodes
    Zuid I:
    Schijndel
    Zuid II:
    Panningen
    Oost:
    Quick '20
    Noord:
    Drachten
    Landelijk:
    Hollandia
    1997
    West I:
    AFC '34
    West II:
    Haarlem 2
    West III:
    Katwijk
    West IV:
    SHO
    Midden:
    Huizen
    Zuid I:
    BVV Den Bosch
    Zuid II:
    EHC
    Oost:
    Babberich
    Noord:
    SC Genemuiden
    Landelijk:
    Babberich
    1996
    West I:
    IJsselmeervogels
    West II:
    Sparta 2
    Zuid I:
    BVV Den Bosch
    Zuid II:
    Lindenheuvel
    Oost:
    DVC '26
    Noord:
    FVC
    Landelijk:
    IJsselmeervogels
    1995
    West I:
    Argon
    West II:
    ADO
    Zuid I:
    Halsteren
    Zuid II:
    Panningen
    Oost:
    Stevo
    Noord:
    WKE
    Landelijk:
    Argon
    1994
    West I:
    Holland
    West II:
    FC Lisse
    Zuid I:
    Achilles Veen
    Zuid II:
    Volharding
    Oost:
    De Treffers
    Noord:
    Be Quick 1887
    Landelijk:
    FC Lisse
    1993
    West I:
    Ajax 2
    West II:
    FC Lisse
    Zuid I:
    Halsteren
    Zuid II:
    Fortuna Sittard 2
    Oost:
    Lunteren
    Noord:
    Appingedam
    Landelijk:
    Halsteren
    1992
    West I:
    DCG
    West II:
    SC Woerden
    Zuid I:
    BVV Den Bosch
    Zuid II:
    Panningen
    Oost:
    SC Enschede
    Noord:
    Oeverzwaluwen
    Landelijk:
    BVV Den Bosch
    1991
    West I:
    Aalsmeer
    West II:
    Noordwijk
    Zuid I:
    OJC rosmalen
    Zuid II:
    EHC
    Oost:
    Flevo Boys
    Noord:
    Heerenveen 2
    Landelijk:
    Heerenveen 2
    1990
    West I:
    DWV
    West II:
    Spartaan '20
    Zuid I:
    Geldrop
    Zuid II:
    Meerssen
    Oost:
    Vitesse 2
    Noord:
    Achilles 1894
    Landelijk:
    DWV
    1989
    West I:
    ADO '20
    West II:
    Quick Boys
    Zuid I:
    Halsteren
    Zuid II:
    Roda JC 2
    Oost:
    AGOVV
    Noord:
    Achilles 1894
    Landelijk:
    Achilles 1894
    1988
    West I:
    Holland
    West II:
    OVV
    Zuid I:
    VC Vlissingen
    Zuid II:
    Panningen
    Oost:
    Rheden
    Noord:
    Harlingen
    Landelijk:
    OVV
    1987
    West I:
    Ajax 2
    West II:
    Rijnsburgse Boys
    Zuid I:
    Serooskerke
    Zuid II:
    Venray
    Oost:
    Germania
    Noord:
    Drachtster Boys
    Landelijk:
    Venray
    1986
    Landelijk:
    Zwarte Schapen
    West I:
    Zwarte Schapen
    West II:
    Sparta 2
    Zuid I:
    VC Vlissingen
    Zuid II:
    Sittard
    Oost:
    DETO
    Noord:
    ACV
    1985
    West I:
    Spakenburg
    West II:
    Papendrecht
    Zuid I:
    >img src="/art/icons/logo/Hoek.png">Hoek
    Zuid II:
    Limburgia
    Oost:
    Urk
    Noord:
    Drachten
    Landelijk:
    Limburgia
    1984
    West I:
    Ajax 2
    West II:
    Sliedrecht
    Zuid I:
    PSV 2
    Zuid II:
    Venlo
    Oost:
    Pax
    Noord:
    Steenwijk
    Landelijk:
    Ajax 2
    1983
    West I:
    DWS
    West II:
    Feyenoord 2
    Zuid I:
    PSV 2
    Zuid II:
    Fortuna Sittard 2
    Oost:
    AWC
    Noord:
    Drachtster Boys
    Landelijk:
    Drachtster Boys
    1982
    West I:
    Zwaagdijk
    West II:
    Dubbeldam
    Zuid I:
    TSC
    Zuid II:
    Heerlen
    Oost:
    Rheden
    Noord:
    ACV
    Landelijk:
    TSC
    1981
    West I:
    IJsselmeervogels
    West II:
    Nieuwenhoorn
    Zuid I:
    Internos
    Zuid II:
    Caesar
    Oost:
    Be Quick Zutphen
    Noord:
    Appingedam
    Landelijk:
    Caesar