VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Derde divisie

 

WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 23 september
ACV
- Spijkenisse
14.30
DOVO
- Jong FC Twente
14.30
Magreb '90
- Harkemase Boys
14.30
ODIN '59
- DVS '33 Ermelo
14.30
VVOG
- Jong FC Volendam
14.30
ASWH
- Quick Boys
15.00
Jong Almere City FC
- Jong FC Groningen
15.00
ONS Sneek
- Scheveningen
15.00
Spakenburg
- Capelle
15.00

 

 

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

 

zaterdag 30 september
Capelle
- ACV
14.30

 

Harkemase Boys
- ODIN '59
14.30

 

Jong FC Volendam
- ONS Sneek
14.30

 

Scheveningen
- Magreb '90
14.30

 

Spijkenisse
- DOVO
14.30

 

VVOG
- ASWH
14.30

 

Jong FC Groningen
- DVS '33 Ermelo
15.00

 

Quick Boys
- Spakenburg
15.00

 

Jong FC Twente
- Jong Almere City FC
16.00

 

STAND

1 VVOG 4 3 1 0 10 7- 0 +7
2 Jong Almere City FC 4 3 0 1 9 12- 8 +4
3 Jong FC Groningen 4 2 2 0 8 10- 5 +5
4 Spakenburg 4 2 2 0 8 7- 4 +3
5 Jong FC Volendam 4 2 2 0 8 8- 6 +2
6 DVS '33 Ermelo 4 2 0 2 6 8- 3 +5
7 Quick Boys 4 2 0 2 6 8- 7 +1
8 Jong FC Twente 4 2 0 2 6 5- 6 -1
9 DOVO 4 1 2 1 5 5- 5 0
10 ASWH 3 1 1 1 4 7- 5 +2
11 Capelle 3 1 1 1 4 3- 2 +1
12 Harkemase Boys 4 1 1 2 4 5- 7 -2
13 ACV 4 1 1 2 4 7- 11 -4
14 Magreb '90 4 1 1 2 4 7- 13 -6
15 ODIN '59 3 1 0 2 3 3- 6 -3
16 Spijkenisse 4 0 2 2 2 6- 10 -4
17 Scheveningen 3 0 1 2 1 2- 7 -5
18 ONS Sneek 4 0 1 3 1 3- 8 -5

 

TOPSCORERS

Jong Almere City FC Khalid Tadmine 4  (+2)
Quick Boys Yordi Teijsse 4  (+2)
Jong Almere City FC Silvester van der Water 4  (+1)
Spijkenisse Michael van Dommelen 4
DVS '33 Ermelo Daniël van Warven 3  (+3)
Jong FC Groningen Michael Breij 3  (+2)
DVS '33 Ermelo Gökhan Yasar 3  (+1)
VVOG Pernelly Biya 3  (+1)
ACV Pascal Huser 3
Magreb '90 Mohamed Talih 3
Jong FC Twente Dylan George 2  (+2)
ONS Sneek Michael Lanting 2  (+2)
VVOG Frank Hol 2  (+2)
DOVO Adil Mahdadi 2  (+1)
Jong FC Groningen Joël Donald 2  (+1)
Spakenburg Bert Steltenpool 2  (+1)
ASWH Kyle Doesburg 2
ASWH Peter de Lange 2
Jong Almere City FC James Efmorfidis 2
Jong FC Volendam Dylan Mertens 2
Jong FC Volendam Enzo Stroo 2
Quick Boys Max van Steen 2
Spakenburg Olivier Pilon 2
Spijkenisse Vincent Verbond 2
ACV Marco van der Heide 1  (+1)
DVS '33 Ermelo Kay Velda 1  (+1)
Jong FC Groningen Robbert de Vos 1  (+1)
Jong FC Groningen Tim Freriks 1  (+1)
Jong FC Twente Vincent Schmidt 1  (+1)
Jong FC Volendam Marco Tol 1  (+1)
Spakenburg Kees Tol 1  (+1)
ACV Guus de Vries 1
ACV Romano Djababoe 1
ACV Thomas Metzemaekers 1
ASWH Jerry Tieleman 1
ASWH Jesper van den Bosch 1
ASWH Nick Slotboom 1
Capelle Angelmo Vyent 1
Capelle Marciano Simonis 1
Capelle Olaf van der Sande 1
DOVO Joshua Patrick 1
DOVO Nando Wormgoor 1
DOVO Salim Amerzgiou 1
DVS '33 Ermelo Maurice de Ruiter 1
Harkemase Boys Berwout Beimers 1
Harkemase Boys Henny Bouius 1
Harkemase Boys Jan Hooiveld 1
Harkemase Boys Karel IJzerman 1
Jong Almere City FC Charles Hunter Telfer 1
Jong Almere City FC Dennis van der Heijden 1
Jong FC Groningen Amir Absalem 1
Jong FC Groningen David Browne 1
Jong FC Groningen Lars Kramer 1
Jong FC Twente Jari Oosterwijk 1
Jong FC Twente Joel Felix 1
Jong FC Volendam Gijs Smal 1
Jong FC Volendam Kay Tejan 1
Jong FC Volendam Nick Doodeman 1
Magreb '90 Abdel Zouzou 1
Magreb '90 Anwar Akrouh 1
Magreb '90 Ike Nanka-Bruce 1
ODIN '59 Jim Hulleman 1
ODIN '59 Milo Cremers 1
ODIN '59 Nigel Hardenberg 1
ONS Sneek Anthony Berenstein 1
ONS Sneek Curty Gonzales 1
Quick Boys Delano a Cohen 1
Quick Boys Jesse van Nieuwkerk 1
Scheveningen Levi Schwiebbe 1
Scheveningen Tim Peters 1
Spakenburg Jasper Waalkens 1
Spakenburg Philip Ties 1
VVOG Desmond Sturing 1
VVOG Jan Jurriën Hop 1

Gele en rode kaarten

ACV Guus de Vries   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
DOVO Nick Coster   Gele kaart 3 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Jens Jurn Streutker   Gele kaart 3
DVS '33 Ermelo Dennis Hollart   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Harkemase Boys Karel IJzerman   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
Jong FC Groningen Daniel Camara Bos   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ONS Sneek Klaas de Vries   Gele kaart 1 Rode kaart als gevolg
van twee gele kaarten 1
ACV Nick Westebring   Gele kaart 2
Jong FC Volendam Alex Plat   Gele kaart 2
Magreb '90 Anwar Akrouh   Gele kaart 2
ONS Sneek Ale de Boer   Gele kaart 2
ONS Sneek Iloba Achuna   Gele kaart 2
ONS Sneek Michael Lanting   Gele kaart 2
Quick Boys Dennis van der Plas   Gele kaart 2
Quick Boys Mohamad Mahmoed   Gele kaart 2
Spakenburg Mike Vreekamp   Gele kaart 2
Spakenburg Tom van der Neut   Gele kaart 2
VVOG Roelof de Groot   Gele kaart 2
ACV Bart Woering   Gele kaart 1
ACV Ibrahim Sillah   Gele kaart 1
ACV Pascal Huser   Gele kaart 1
ACV Romano Djababoe   Gele kaart 1
ACV Thomas Metzemaekers   Gele kaart 1
ASWH David Almeida   Gele kaart 1
Capelle Angelmo Vyent   Gele kaart 1
Capelle Jorn van Lunteren   Gele kaart 1
Capelle Sandin Avdic   Gele kaart 1
Capelle Wilmer Kousemaker   Gele kaart 1
DOVO Ariën Bakkenes   Gele kaart 1
DOVO Enrico Patrick   Gele kaart 1
DOVO Joshua Patrick   Gele kaart 1
DOVO Salim Amerzgiou   Gele kaart 1
DVS '33 Ermelo Gökhan Yasar   Gele kaart 1
DVS '33 Ermelo Jorran van Santen   Gele kaart 1
Harkemase Boys Dennis van Duinen   Gele kaart 1
Harkemase Boys Ezra Schrijver   Gele kaart 1
Harkemase Boys Jesse Renken   Gele kaart 1
Harkemase Boys Simon IJzerman   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Adriaan Kruisheer   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Delvechio Blackson   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Dennis van der Heijden   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Khalid Tadmine   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Nicky van Hilten   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Radinio Balker   Gele kaart 1
Jong Almere City FC Silvester van der Water   Gele kaart 1
Jong FC Groningen David Browne   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Gerald Postma   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Hampus Finndell   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Joël Donald   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Ludovit Reis   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Tim Riksman   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Tim Waterink   Gele kaart 1
Jong FC Groningen Tom van de Looi   Gele kaart 1
Jong FC Twente Bob Vankan   Gele kaart 1
Jong FC Twente Jeffrey de Lange   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Darryl Bäly   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Gerry Vlak   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Jordy Hilterman   Gele kaart 1
Jong FC Volendam Kees Kwakman   Gele kaart 1
Magreb '90 Abdel Zouzou   Gele kaart 1
Magreb '90 Hicham Chatouani   Gele kaart 1
Magreb '90 Hicham Lechkar   Gele kaart 1
Magreb '90 Hoessein Jabir   Gele kaart 1
Magreb '90 Omar Boukhari   Gele kaart 1
ODIN '59 Jim Hulleman   Gele kaart 1
ODIN '59 Milo Cremers   Gele kaart 1
ODIN '59 Nick Burger   Gele kaart 1
ONS Sneek Arton Musliu   Gele kaart 1
ONS Sneek Curty Gonzales   Gele kaart 1
ONS Sneek Lars Dommerholt   Gele kaart 1
ONS Sneek Serge Fatima   Gele kaart 1
ONS Sneek Tim Oosterbaan   Gele kaart 1
Quick Boys Jesse van Nieuwkerk   Gele kaart 1
Quick Boys Max van Steen   Gele kaart 1
Scheveningen Gio van Ree   Gele kaart 1
Scheveningen Mehmet Aldogan   Gele kaart 1
Scheveningen Ruben Koorndijk   Gele kaart 1
Spakenburg Barry Beijer   Gele kaart 1
Spakenburg Bert Steltenpool   Gele kaart 1
Spakenburg Olivier Pilon   Gele kaart 1
Spijkenisse Felino Jardim   Gele kaart 1
Spijkenisse Marco de Borst   Gele kaart 1
Spijkenisse Stefano Goncalves   Gele kaart 1
Spijkenisse Stefano Gonçalves   Gele kaart 1
VVOG Jeffrey Snijders   Gele kaart 1
VVOG Pernelly Biya   Gele kaart 1
VVOG Sam Doeve   Gele kaart 1
VVOG Wilko Braam   Gele kaart 1
DOVO Rodney Ubbergen   Rode kaart 1
Magreb '90 Renne Donkor   Rode kaart 1
 

 

ALLE UITSLAGEN

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  1  ONS Sneek ***                               0-2 0-2
  2  Jong Almere City FC   ***                   2-4     3-1      
  3  VVOG     ***   1-0                   3-0      
  4  DOVO       ***             1-0         1-2    
  5  Jong FC Twente 3-2       ***                         2-1
  6  Jong FC Volendam       1-1   ***                   3-2    
  7  ASWH             ***     0-1       2-2        
  8  ACV               ***       3-1 3-3          
  9  Spijkenisse     0-3     3-4     *** 2-2                
10  Jong FC Groningen       2-2       5-1   ***                
11  DVS '33 Ermelo               2-0     ***   5-0          
12  Harkemase Boys     0-0                 ***   0-2        
13  Magreb '90             2-5           ***       2-0  
14  Spakenburg 1-1                   2-1     ***        
15  Scheveningen                 1-1           ***      
16  Quick Boys   2-3     2-0                     ***    
17  ODIN '59   1-4                             ***  
18  Capelle           0-0                       ***
Klik op de uitslag voor de karakteristieken.

 

EERSTE PERIODE

1 VVOG 4 3 1 0 10 7- 0 +7
2 Jong Almere City FC 4 3 0 1 9 12- 8 +4
3 Jong FC Groningen 4 2 2 0 8 10- 5 +5
4 Spakenburg 4 2 2 0 8 7- 4 +3
5 Jong FC Volendam 4 2 2 0 8 8- 6 +2
6 DVS '33 Ermelo 4 2 0 2 6 8- 3 +5
7 Quick Boys 4 2 0 2 6 8- 7 +1
8 Jong FC Twente 4 2 0 2 6 5- 6 -1
9 DOVO 4 1 2 1 5 5- 5 0
10 ASWH 3 1 1 1 4 7- 5 +2
11 Capelle 3 1 1 1 4 3- 2 +1
12 Harkemase Boys 4 1 1 2 4 5- 7 -2
13 ACV 4 1 1 2 4 7- 11 -4
14 Magreb '90 4 1 1 2 4 7- 13 -6
15 ODIN '59 3 1 0 2 3 3- 6 -3
16 Spijkenisse 4 0 2 2 2 6- 10 -4
17 Scheveningen 3 0 1 2 1 2- 7 -5
18 ONS Sneek 4 0 1 3 1 3- 8 -5

TWEEDE PERIODE

1 ACV 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 ASWH 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Capelle 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 DVS '33 Ermelo 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jong Almere City FC 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Jong FC Groningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Jong FC Twente 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Jong FC Volendam 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Magreb '90 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 ODIN '59 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Quick Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Scheveningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Spakenburg 0 0 0 0 0 0- 0 0
17 Spijkenisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
18 VVOG 0 0 0 0 0 0- 0 0

DERDE PERIODE

1 ACV 0 0 0 0 0 0- 0 0
2 ASWH 0 0 0 0 0 0- 0 0
3 Capelle 0 0 0 0 0 0- 0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0- 0 0
5 DVS '33 Ermelo 0 0 0 0 0 0- 0 0
6 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
7 Jong Almere City FC 0 0 0 0 0 0- 0 0
8 Jong FC Groningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
9 Jong FC Twente 0 0 0 0 0 0- 0 0
10 Jong FC Volendam 0 0 0 0 0 0- 0 0
11 Magreb '90 0 0 0 0 0 0- 0 0
12 ODIN '59 0 0 0 0 0 0- 0 0
13 ONS Sneek 0 0 0 0 0 0- 0 0
14 Quick Boys 0 0 0 0 0 0- 0 0
15 Scheveningen 0 0 0 0 0 0- 0 0
16 Spakenburg 0 0 0 0 0 0- 0 0
17 Spijkenisse 0 0 0 0 0 0- 0 0
18 VVOG 0 0 0 0 0 0- 0 0

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2