Hoofdklasse A

  • Competitiewedstrijden

    20okt
    Achilles Veen
    -
    Jodan Boys
    14:30
    B.J. Fikkert
    20okt
    Achilles Veen

    Jodan Boys
    14:30
    20okt
    Capelle
    -
    Jong FC Den Bosch
    14:30
    R. Wijma
    20okt
    Capelle

    Jong FC Den Bosch
    14:30
    20okt
    DFS
    -
    Zwaluwen
    14:30
    M. Vos
    20okt
    DFS

    Zwaluwen
    14:30
    20okt
    Nootdorp
    -
    SC Feyenoord
    14:30
    M.G. Paarhuis
    20okt
    Nootdorp

    SC Feyenoord
    14:30
    20okt
    Smitshoek
    -
    Ter Leede
    14:30
    M.L. Germs
    20okt
    Smitshoek

    Ter Leede
    14:30
    20okt
    Spijkenisse
    -
    FC 's-Gravenzande
    14:30
    V.S. Ris
    20okt
    Spijkenisse

    FC 's-Gravenzande
    14:30
    20okt
    Volendam
    -
    Swift
    14:30
    F. Berg
    20okt
    Volendam

    Swift
    14:30
    20okt
    XerxesDZB
    -
    FC Rijnvogels
    14:45
    W.H. Kuijntjes
    20okt
    XerxesDZB

    FC Rijnvogels
    14:45

     

     

    Volgende wedstrijden

    27okt
    DFS
    -
    Capelle
    14:30
    M. Jobse
    27okt
    DFS

    Capelle
    14:30
    27okt
    FC 's-Gravenzande
    -
    Zwaluwen
    14:30
    T.R. Winkel
    27okt
    FC 's-Gravenzande

    Zwaluwen
    14:30
    27okt
    FC Rijnvogels
    -
    Nootdorp
    14:30
    B. van Rijsbergen
    27okt
    FC Rijnvogels

    Nootdorp
    14:30
    27okt
    SC Feyenoord
    -
    Achilles Veen
    14:30
    W.M. Kieft
    27okt
    SC Feyenoord

    Achilles Veen
    14:30
    27okt
    Smitshoek
    -
    Volendam
    14:30
    J.S. Boringa
    27okt
    Smitshoek

    Volendam
    14:30
    27okt
    Swift
    -
    Jodan Boys
    14:30
    R. Meilink
    27okt
    Swift

    Jodan Boys
    14:30
    27okt
    Ter Leede
    -
    XerxesDZB
    14:30
    S.G. de Haan
    27okt
    Ter Leede

    XerxesDZB
    14:30
    27okt
    Jong FC Den Bosch
    -
    Spijkenisse
    18:00
    A.L. v.d. Ketterij
    27okt
    Jong FC Den Bosch

    Spijkenisse
    18:00