VOETBAL OP ZATERDAG

VOETBAL OP ZATERDAG

Ads 1

Content

Districtsbeker West I

 

Eerste ronde

17-10   Argon - Zandvoort 7-3
18-10   Volendam (za) - ZAP 5-2
24-10   Altius - DVSU 20.00
24-10   Brederodes - IJFC 20.00
24-10   Buitenboys - Swift (za) 2 20.00
24-10   De Blokkers - Limmen 20.00
24-10   De Merino's - DOSC 20.00
24-10   DHSC - FC Breukelen 20.00
24-10   Eemdijk - Victoria 20.00
24-10   FC Hilversum - NITA 20.00
24-10   Geinoord Nieuwegein - Huizen 20.00
24-10   Jonathan - FC De Bilt 20.00
24-10   Montfoort - Scherpenzeel 20.00
24-10   Nieuwland - SVL 20.00
24-10   Overbos - Stormvogels 20.00
24-10   Pancratius (za) - WV-HEDW 20.00
24-10   Roda '46 (za) - De Vecht 20.00
24-10   Spakenburg 2 - Cobu Boys 20.00
24-10   Valleivogels - Woudenberg 20.00
24-10   Volendam (za) 2 - AFC '34 20.00
24-10   Volendam (zo) - Zwaluwen '30 20.00
24-10   ZSGO/WMS (za) - Sporting Martinus (za) 20.00
25-10   AC Amsterdam - Amstelveen 20.00
25-10   AFC Quick 1890 - Laren '99 20.00
25-10   AH '78 - Westzaan 20.00
25-10   Ajax - DSOV 20.00
25-10   Ajax 2 - Legmeervogels 2 20.00
25-10   AMVJ - SDZ 20.00
25-10   Benschop - APWC 20.00
25-10   Buitenveldert - Bloemendaal 20.00
25-10   Candia '66 - Saestum 20.00
25-10   De Meer - IJmuiden 20.00
25-10   Dynamo - PSZ 20.00
25-10   FC Weesp - FC Aalsmeer 20.00
25-10   Hellas Sport - LSVV 20.00
25-10   Hoogland - Zuidvogels 20.00
25-10   HSV Sport 1889 - Velsenoord 20.00
25-10   Jong Holland - Alkmaarsche Boys 20.00
25-10   JOS/Watergraafsmeer - Wartburgia 20.00
25-10   Kadoelen - ZSGO/WMS (zo) 20.00
25-10   Monnickendam - Kleine Sluis 20.00
25-10   Purmersteijn (za) - SEW 20.00
25-10   Roda '23 - Arsenal 20.00
25-10   Roda '46 (zo) - TOV 20.00
25-10   SCW - HFC EDO 20.00
25-10   SDO - DESTO 20.00
25-10   SO Soest - CSW 20.00
25-10   Sporting Martinus (zo) - Buiksloot 20.00
25-10   Veenendaal - Vriendenschaar 20.00
25-10   VEW - DWS 20.00
25-10   Waterwijk - VVA/Spartaan 20.00
25-10   Winkel - Reiger Boys 20.00
26-10   Alliance '22 - AS '80 20.00
26-10   Always Forward - Kennemers 20.00
26-10   Bergen - Spirit '30 20.00
26-10   De Zouaven - Purmersteijn (zo) 20.00
26-10   Fortuna Wormerveer - Koedijk 20.00
26-10   Hollandia T. - FC Uitgeest 20.00
26-10   Kampong - VVZA 20.00
26-10   KDO - Pancratius (zo) 20.00
26-10   Kolping Boys - Grasshoppers 20.00
26-10   Meervogels '31 - Zeevogels 20.00
26-10   MSV '19 - De Dreef 20.00
26-10   Ouderkerk - Diemen 20.00
26-10   Spaarnwoude - Swift (zo) 20.00
26-10   Sporting '70 - Hooglanderveen 20.00
26-10   Strandvogels - Hollandia 20.00
26-10   Velsen - Koninklijke HFC 2 20.00
26-10   Vrone - DEM 20.00
26-10   Zaanlandia - DWOW 20.00
31-10   AFC (za) - Swift (za) 20.00
 

CLUBS

  AC Amsterdam  
AFC '34  
AFC (za)  
AFC Quick 1890  
AH '78  
Ajax  
Ajax 2  
Alkmaarsche Boys  
  Alliance '22  
Altius  
Always Forward  
Amstelveen  
AMVJ  
APWC  
Argon  
Arsenal  
  AS '80  
Benschop  
  Bergen  
  Bloemendaal  
Brederodes  
  Buiksloot  
  Buitenboys  
Buitenveldert  
  Candia '66  
  Cobu Boys  
CSW  
  De Blokkers  
De Dreef  
  De Meer  
De Merino's  
  De Vecht  
De Zouaven  
DEM  
  DESTO  
DHSC  
Diemen  
  DOSC  
  DSOV  
  DVSU  
DWOW  
DWS  
Dynamo  
Eemdijk  
FC Aalsmeer  
FC Breukelen  
FC De Bilt  
FC Hilversum  
  FC Uitgeest  
  FC Weesp  
Fortuna Wormerveer  
  Geinoord Nieuwegein  
  Grasshoppers  
  Hellas Sport  
HFC EDO  
Hollandia  
  Hollandia T.  
Hoogland  
Hooglanderveen  
HSV Sport 1889  
Huizen  
  IJFC  
IJmuiden  
Jonathan  
Jong Holland  
JOS/Watergraafsmeer  
  Kadoelen  
  Kampong  
  KDO  
Kennemers  
Kleine Sluis  
  Koedijk  
  Kolping Boys  
Koninklijke HFC 2  
  Laren '99  
Legmeervogels 2  
  Limmen  
LSVV  
Meervogels '31  
Monnickendam  
Montfoort  
MSV '19  
  Nieuwland  
NITA  
Ouderkerk  
  Overbos  
Pancratius (za)  
Pancratius (zo)  
  PSZ  
Purmersteijn (za)  
Purmersteijn (zo)  
Reiger Boys  
Roda '23  
Roda '46 (za)  
Roda '46 (zo)  
Saestum  
Scherpenzeel  
  SCW  
SDO  
SDZ  
SEW  
SO Soest  
Spaarnwoude  
Spakenburg 2  
Spirit '30  
Sporting '70  
Sporting Martinus (za)  
Sporting Martinus (zo)  
Stormvogels  
Strandvogels  
SVL  
Swift (za)  
Swift (za) 2  
Swift (zo)  
  TOV  
Valleivogels  
Veenendaal  
Velsen  
Velsenoord  
  VEW  
  Victoria  
Volendam (za)  
Volendam (za) 2  
Volendam (zo)  
Vriendenschaar  
Vrone  
  VVA/Spartaan  
  VVZA  
Wartburgia  
Waterwijk  
  Westzaan  
  Winkel  
Woudenberg  
WV-HEDW  
Zaanlandia  
  Zandvoort  
  ZAP  
  Zeevogels  
ZSGO/WMS (za)  
ZSGO/WMS (zo)  
Zuidvogels  
Zwaluwen '30  

Footer

©Stichting Voetbal op ZaterdagRSSTwitterDisclaimer & cookiebeleidColofonAdverteren

Ads 2